Kontakt - Eways

Kontakt

Med våra laddkort blir det enkelt att erbjuda elbilsladdning på jobbet.
Jag vill bli kontaktad för att få mer information om Eways produkter och tjänster

Söker du numret till vår helpdesk?

Jessica Sundberg

Kundansvarig

jessica.sundberg@eways.se
Tel: +46 73 255 52 54

Göran Fermbäck

Kundansvarig

goran.fermback@eways.se
Tel: +46 70 344 54 22

Christina Bergland

Kundansvarig

christina.bergland@eways.se
Tel: +46 73 255 51 46

Fredrik Hansson

Kundansvarig Region Väst

fredrik.hansson@eways.se
Tel: +46 73 544 55 36

Robert Hägg

Affärsområdeschef – Ladda på Jobbet

robert@eways.se
Tel: +46 73 255 57 97

Jörgen Synning

Regionchef Syd

jorgen@eways.se
Tel: +46 70 790 44 37

Niclas Sahlgren

Grundare & VD

niclas@eways.se
Tel: +46 70 818 10 30

Jenny Alveskog

Kundtjänst

jenny.alveskog@eways.se
Tel: +46 10 121 94 00

Frida Maldonado Broman

Kundtjänst

frida.broman@eways.se
Tel: +46 10 121 94 00

Daniel Svensson

Teknisk Projektledare

daniel.svensson@eways.se
Tel: +46 70 315 55 30

Petra Sahlgren

Digitalchef

petra@eways.se
Tel: +46 76 894 19 47

Lars Eliasson

Teknikchef

lars@eways.se
Tel: +46 70 241 51 35